شماره مجوز: 1301550312311

آخرین مطالب

معرفی بدروم _عروس سبز پوش ساحل آبی اژه
عروس سبز پوش ساحل آبی اژه از معروف‌ترین شهرهای توریستی ترکیه است. از جاهای دیدنی ترکیه که در جنوب غربی این کشور و در ساحل دریای اژه و در استان موغلا واقع شده است. این شهر به خاطر آب و هوای مطبوع، سواحل زیبا، تاریخ غنی و زندگی شبانه پرجنب و جوش مشهور است. با ما در این مطلب همراه باشید تا دیدنی های شهر بدروم را به شما معرفی کنیم
چند ثانیه پیش
69 بازدید
سفر به تفلیس، تلفیقی از سنت و مدرنیه
تفلیس پایتخت گرجستان در نزدیکی ساحل رودخانه کورا قرار دارد. تفلیس به عنوان یکی از مقاصد گردشگری محبوب در منطقه قفقاز شناخته می‌شود و دارای تاریخی غنی و فرهنگی پویا است. معابد قدیمی، قلعه‌ها، بازارها، بناهای تاریخی و خیابان‌های خاص با معماری منحصر به فرد جزو جاذبه‌های گردشگری شهر تفلیس محسوب می‌شوند. با ما در این مطلب همراه باشید تا شما را با جاذبه های گردشگری شهر تفلیس آشنا کنیم.
1 روز پیش
273 بازدید
جاهای دیدنی ازمیر + عکس
ازمیر، سومین شهر بزرگ ترکیه، در ساحل غربی این کشور و در کنار دریای اژه قرار دارد. این شهر دارای تاریخچه‌ای بسیار قدیمی و فرهنگی غنی است که ترکیبی از تمدن‌های مختلف از جمله یونانی، رومی، بیزانسی و عثمانی را در خود جای داده است. شهر زیبای ازمیردارای جاذبه‌های گردشگری فراوانی است. با ما در این مطلب همراه باشید تا جاهای دیدنی ازمیر را به شما معرفی کنیم
1 روز پیش
184 بازدید
ترابزون: جادوی طبیعت و تاریخ در قلب دریای سیاه
ترابزون، نگینی سبز در کرانه‌های دریای سیاه در شمال شرقی ترکیه واقع شده است. این شهر تاریخی یکی از جاهای دیدنی در ترکیه است که دارای گذشته‌ای پر بار بوده و اهمیت استراتژیک در دوران‌های مختلف تاریخی داشته است و یکی از مهم‌ترین و تاریخی‌ترین شهرهای منطقه به شمار می‌رود. ترابزون از شهرهای سرسبز و زیبا است که هرساله گردشگران بسیاری را به خود جلب می کند با ما در این مطلب همراه باشید تا شما را با جاهای دیدنی ترابزون آشنا کنیم.
2 روز پیش
208 بازدید
جاهای دیدنی کیش
جاهای دیدنی کیش کجاست؟ جزیره کیش بی شک یکی از مهم ترین و پر بازدیدترین مکان های گردشگری در ایران است. به خاطر شرایط اقلیمی خاص و جاذبه های گردشگری فراوان و امکانات ویژه، هرساله مسافران بسیاری به این جزیره قدم می گذرانند و در جستجوی دیدنی های کیش هستند. تابستان های کیش همیشه با جشنواره های تابستانی و تخفیف های شگفت انگیز همراه است. با ما در این مطلب همراه شوید تا شما را با مهم ترین ها و بهترین جاذبه های گردشگری کیش آشنا کنیم
3 روز پیش
3,192 بازدید
جاهای دیدنی استانبول
جاهای دیدنی استانبول آنقدر متنوع و فراوان است که تنها در یک سفر نمی توانید به تماشای همه آنها بنشینید. استانبول شگفت انگیز جاذبه های گردشگری بسیاری از هنر مدرنیته و سنتی را در دو بخش اروپایی و آسیایی دارد که ما در این مطلب به معرفی معروف ترین دیدنی های استانبول در این دو منطقه پرداخته ایم، با ما همراه باشید.
3 روز پیش
3,008 بازدید
محبوب ترین سواحل استانبول برای شنا و تفریحات ساحلی ( تابستان 2024 )
سواحل استانبول بسیار متعدد هستند و هر کدام از آنها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. سواحل شنی و ماسه ای و یا صخره ای همراه با چشم اندازهای سرسبز حاشیه ساحل و یا بی کران آبی دریا که تماشای آنها لذتی وصف ناشدنی است. سواحل استانبول به دو دسته تقسیم می شوند سواحلی که مناسب شنا و تفریحات آبی و دریایی هستند و مابقی که تنها برای گشت ساحلی و استفاده از چشم انداز دریا وجود دارند. در این مطلب ما شما را با بهترین سواحل استانبول برای شنا و تفریحات ساحلی در تابستان آشنا می کنیم.
3 روز پیش
48 بازدید
بهترین اپلیکیشن های مسیریابی آفلاین وآنلاین در استانبول ترکیه
بی شک یکی از مهمترین ابزار مسافرت، اپلیکیشن های کاربردی سفر است که امنیت، آرامش و راحتی به همراه دارد. بخصوص اپلیکیشن های مسیریابی که برای گردشگران و سفرروها بسیار ضروری است. به هنگام تردد با خودروی شخصی و یا اجاره خودرو در ترکیه، اپلیکیشن های کاربردی مسیریابی می تواند نقش تعیین کننده ای در صرفه جویی وقت و هزینه شما داشته باشد. با ما در این مطلب همراه باشید تا بهترین و محبوب ترین اپلیکیشن های مسیریابی آفلاین و آنلاین ترکیه را به شما معرفی کنیم.
5 روز پیش
155 بازدید
بهترین اپلیکیشن های مسیریابی آفلاین وآنلاین در دبی امارات
در سفر کدام گزینه جزو اولویت هاست؟ مخصوصا اگر با ماشین شخصی و یا خودروی اجاره ای مسافرت می کنید. مطمئنا اولین مورد اطلاع از مسیرها و راه ها در جاده و خیابان هاست. و از مهمترین ابزارمسافرت، داشتن اپلیکیشن های کاربردی سفر است که علاوه بر اطلاع رسانی دقیق از جغرافیای محیط، برای شما آرامش و اطمینان به همراه دارد. با توجه به تعدد لوکیشن ها و جاذبه های گردشگری در دبی، این ضرورت نیز وجود دارد تا شما در سفر دبی به اپلیکیشن های آفلاین و آنلاین دبی دسترسی داشته باشید.با ما در این مطلب همراه باشید تا بهترین اپلیکیشن های مسیریابی آفلاین و آنلاین دبی را به شما معرفی کنیم.
5 روز پیش
88 بازدید
مدارک لازم برای اجاره خودرو در دبی از سامانه رنتیفا
مدارک لازم برای اجاره خودرو در دبی از طریق سامانه رنتیفا بسته به اینکه شهروند کدام کشور باشید متفاوت است که در ادامه به تفصیل درباره آن صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید..
6 روز پیش
600 بازدید