شماره مجوز: 1301550312311

سیاست حفظ اسرار و محرمانگی

رنتیفا معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات رنتیفا و نیز راهکارهای رنتیفا برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت رنتیفا توضیح داده شده است. رنتیفا با بهره مندی از تکنولوژی و روش های متداول در این صنعت، اطلاعات را صرفا بر روی بستر امن SSL دریافت و نمایش خواهد داد. مشتری می بایست همواره در این خصوص نکات امنیتی از قبیل استفاده از نرم افزارهای به روز و کنترل آدرس سایت را رعایت نماید.


محتویات این سند

این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی جمع آوری شده از کاربران سایت و نحوه استفاده رنتیفا از این اطلاعات می باشد. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آنها می توان کاربران رنتیفا را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن، مستندات هویتی و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

این سند به مواردی که در اختیار رنتیفا نیست و رنتیفا هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد.


اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما با ثبت نام در خبرنامه و یا بخش کاربران و یا با تکمیل فرمهای خرید در سایت رنتیفا اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی پست الکترونیکی، تلفن و غیره را در اختیار رنتیفا قرار می دهید.

برای ایجاد قرارداد بین اجاره کننده (کاربر) و اجاره دهنده (شرکت اجاره خودرو)، رنتیفا به کد ملی اجاره کننده نیاز دارد.

پس از ورود به سایت رنتیفا شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات رنتیفا نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.

رنتیفا کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.

رنتیفا به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت رنتیفا اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های رنتیفا و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.

رنتیفا از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات زاگریو، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.

رنتیفا اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد ذیل:

در صورت ادغام رنتیفا در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات رنتیفا یا خروج کامل پرسیده می شود.

در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ضوابط سرویس ها و یا در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما بنا به نظر رنتیفا در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.

در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را از رنتیفا بخواهند بنا به نظر رنتیفا این اطلاعات ممکن است در اختیار ایشان قرار گیرد.

رنتیفا ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت رنتیفا از آن استفاده کند.


ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت رنتیفا تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در رنتیفا آن ها را در سایت وارد نموده اید؛ مگر اطلاعاتی که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد رنتیفا ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مانند کد ملی و ..

شما می توانید به طور کامل از رنتیفا و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از رنتیفا حذف شده و برخی دیگر از آن ها بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.


محدودیت دسترسی به اطلاعات

رنتیفا دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات رنتیفا یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.

رنتیفا جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و ... را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد.


تغییرات در این سیاست ها

رنتیفا ممکن است در آینده تغییراتی در این سیاست ها اعمال نماید. در صورت اعمال هر گونه تغییر، رنتیفا با اعلام آن در بخش اخبار سایت و یا ویرایش این سند کاربران را از این تغییرات مطلع می سازد. با این حال توصیه می شود با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گردید.