شماره مجوز: 1301550312311

آخرین مطالب

جاهای دیدنی کیش
جاهای دیدنی کیش کجاست؟ جزیره کیش بی شک یکی از مهم ترین و پر بازدیدترین مکان های گردشگری در ایران است. به خاطر شرایط اقلیمی خاص و جاذبه های گردشگری فراوان و امکانات ویژه، هرساله مسافران بسیاری به این جزیره قدم می گذرانند و در جستجوی دیدنی های کیش هستند. با ما در این مطلب همراه شوید تا شما را با مهم ترین ها و بهترین جاذبه های گردشگری کیش آشنا کنیم
7 روز پیش
2,917 بازدید
جاهای دیدنی دبی
دبی، یکی از شهرهای مدرن و پیشرفته در دنیاست که در حال حاضر به یکی از مقاصد گردشگری مهم جهان تبدیل شده است. جاهای دیدنی دبی فراوان است. شهری که به خاطر وجود مکان های متنوع از مراکز مسکونی و تجاری لوکس و سواحل زیبا و تفریحات مختلف در دنیا پیشرو و مشهور است. با ما در این مطلب همراه باشید تا شما را با محبوب ترین جاهای دیدنی دبی آشنا کنیم.
7 روز پیش
2,838 بازدید
جاهای دیدنی استانبول
جاهای دیدنی استانبول آنقدر متنوع و فراوان است که تنها در یک سفر نمی توانید به تماشای همه آنها بنشینید. استانبول شگفت انگیز جاذبه های گردشگری بسیاری از هنر مدرنیته و سنتی را در دو بخش اروپایی و آسیایی دارد که ما در این مطلب به معرفی معروف ترین دیدنی های استانبول در این دو منطقه پرداخته ایم، با ما همراه باشید.
7 روز پیش
2,635 بازدید
جاهای دیدنی ایروان
ایروان از دوران باستان به‌عنوان یک مرکز مهم فرهنگی، تجاری شناخته می‌شد. امروزه نیز ایروان یک شهر مدرن با تاریخ و فرهنگ غنی است که جاذبه های تفریحی فراوانی دارد که هر ساله گردشگران بسیاری را از سراسر جهان به خود جذب می‌کند. با ما در این مطلب همراه باشید تا شما را با مهم ترین جاذبه های گردشگری ایروان آشنا کنیم
7 روز پیش
278 بازدید
جریمه های رانندگی در دبی_2024
جریمه های رانندگی در دبی یکی از مهم ترین موضوعاتی است که اجاره کنندگان خودرو باید به آن دقت کنند. به خاطر آشنایی نداشتن بعضی از مسافران در دبی که اقدام به رنت خودرو می کنند گاهی ممکن است با جریمه های سنگین مواجه شوند. در این مقاله فهرستی از جریمه های رانندگی در دبی را که باید بدانید، برایتان لیست کرده ایم پس با ما همراه باشید.
2 ماه پیش
554 بازدید
هر آنچه درباره عوارض جاده ای ( salık ) در دبی باید بدانید
سالیک چیست؟! یکی از ابهامات مسافران و گردشگران در سفر به دبی، سالیک و هزینه های آن در دبی است. با ما در این مطلب همراه باشید تا اطلاعات کاملی را درباره سالیک دبی ( گیت های عوارض، جریمه ها، هزینه ها و..) کسب کنید.
3 ماه پیش
3,024 بازدید
اطلاعات کامل پارکینگ ها و نحوه پرداخت هزینه پارکینگ ها در دبی
دبی یکی از مقاصد مهم برای مسافران ایرانی است که برای تجارت و یا تفریح و گردشگری به این شهر سفر می کنند. با توجه به هزینه بالای تاکسی ها در دبی، اجاره خودرو بسیار مقرون به صرفه می باشد. یکی از سوالات مسافرانی که از خودروهای اجاره ای استفاده می کنند، در مورد پارکینگ های دبی و نحوه پرداخت هزینه پارکینگ در دبی است. رنتیفا در این مقاله تمام اطلاعات لازم در این زمینه را ارائه می دهد. با ما در این مطلب همراه باشید
3 ماه پیش
1,709 بازدید
چرا نباید در دبی تاکسی بگیریم؟
یکی از نکات بسیار مهم در سفر ها هزینه تردد و حمل و نقل در آن کشورمی باشد. مخصوصا اگر مقصد دبی باشد که یکی از پر طرفدارترین مقاصد گردشگری در دنیاست. یکی از هزینه های بسیار گران در دبی، هزینه تاکسی است.با ما در این مطلب همراه باشید تا از هزینه های تاکسی در دبی برایتان بگوییم و جایگزین مناسب آن را به شما معرفی کنیم..
3 ماه پیش
148 بازدید
هر آنچه درباره هزینه سوخت خودرو در دبی باید بدانید
این مطلب تمام اطلاعات مورد نیاز شما را در مورد انواع سوخت در دبی به همراه جزئیات پمپ های سوخت در امارات متحده را پوشش می دهد.اگر قصد اجاره خودرو در دبی و یا خرید وسیله شخصی در دبی را دارید با ما در این مطلب همراه باشید.
4 ماه پیش
1,192 بازدید
عضو باشگاه مشتریان رنتیفا بشی، کیف پولت همیشه شارژه!
شاید براتون جای سوال باشه که آخه چطوری؟ چطوری می تونم عضو باشگاه مشتریان رنتیفا بشم و کیف پولم همیشه پر باشه، اصلا باشگاه مشتریان چه جور جاییه و به چه دردی می خوره؟با ما همراه باشید تا به همه سوالات شما جواب بدیم..
4 ماه پیش
152 بازدید