شماره مجوز: 1301550312311

آخرین مطالب

جاهای دیدنی استانبول
جاهای دیدنی استانبول آنقدر متنوع و فراوان است که تنها در یک سفر نمی توانید به تماشای همه آنها بنشینید. استانبول شگفت انگیز جاذبه های گردشگری بسیاری از هنر مدرنیته و سنتی را در دو بخش اروپایی و آسیایی دارد که ما در این مطلب به معرفی معروف ترین دیدنی های استانبول در این دو منطقه پرداخته ایم، با ما همراه باشید.
3 روز پیش
2,086 بازدید
جاهای دیدنی دبی
دبی، یکی از شهرهای مدرن و پیشرفته در دنیاست که در حال حاضر به یکی از مقاصد گردشگری مهم جهان تبدیل شده است. جاهای دیدنی دبی فراوان است. شهری که به خاطر وجود مکان های متنوع از مراکز مسکونی و تجاری لوکس و سواحل زیبا و تفریحات مختلف در دنیا پیشرو و مشهور است. با ما در این مطلب همراه باشید تا شما را با محبوب ترین جاهای دیدنی دبی آشنا کنیم.
3 روز پیش
2,092 بازدید
جاهای دیدنی کیش
جاهای دیدنی کیش کجاست؟ جزیره کیش بی شک یکی از مهم ترین و پر بازدیدترین مکان های گردشگری در ایران است. به خاطر شرایط اقلیمی خاص و جاذبه های گردشگری فراوان و امکانات ویژه، هرساله مسافران بسیاری به این جزیره قدم می گذرانند و در جستجوی دیدنی های کیش هستند. با ما در این مطلب همراه شوید تا شما را با مهم ترین ها و بهترین جاذبه های گردشگری کیش آشنا کنیم
3 روز پیش
2,099 بازدید
اطلاعات کامل پارکینگ ها و نحوه پرداخت هزینه پارکینگ ها در دبی
دبی یکی از مقاصد مهم برای مسافران ایرانی است که برای تجارت و یا تفریح و گردشگری به این شهر سفر می کنند. با توجه به هزینه بالای تاکسی ها در دبی، اجاره خودرو بسیار مقرون به صرفه می باشد. یکی از سوالات مسافرانی که از خودروهای اجاره ای استفاده می کنند، در مورد پارکینگ های دبی و نحوه پرداخت هزینه پارکینگ در دبی است. رنتیفا در این مقاله تمام اطلاعات لازم در این زمینه را ارائه می دهد. با ما در این مطلب همراه باشید
9 روز پیش
71 بازدید
همه چیز درباره بلک فرایدی 2023 در ترکیه
بلک فرایدی ( جمعه سیاه ) به خاطر تخفیف های بالا و باور نکردنی که برندهای معتبر در این روز روی اجناس خود می گذارند، به سرعت معروف و محبوب شد.برای آشنایی با جزئیات این فرصت خرید استثنایی در ترکیه با ما در این مطلب همراه شوید:
18 روز پیش
62 بازدید
راس الخیمه، عروسی در دل کویر
راس الخیمه یکی از شهرهای زیبا و دیدنی امارات و در نزدیکی دبی است که کمی برای گردشگران ایرانی ناشناخته است. این منطقه به آب و هوای متفاوت، خنک و بارانی با پوشش گیاهی و صحراهای زیبایش مشهور است. با ما در این مطلب همراه باشید تا شما را با دیدنی های راس الخیمه آشنا کنیم.
1 ماه پیش
195 بازدید
مدارک لازم برای اجاره خودرو در دبی از سامانه رنتیفا
مدارک لازم برای اجاره خودرو در دبی از طریق سامانه رنتیفا بسته به اینکه شهروند کدام کشور باشید متفاوت است که در ادامه به تفصیل درباره آن صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید..
1 ماه پیش
428 بازدید
چرا باید در فرودگاه استانبول ماشین اجاره کنیم؟
همه افرادی که تجربه سفر به استانبول را دارند، تاکید می‌کنند که بهتر است در استانبول ماشین اجاره کنیم و در فرودگاه خودروی اجاره‌ای خود را تحویل بگیریم. ولی چرا ؟ ما در اینجا چند مزیت کلیدی و مهم استفاده از "خدمات اجاره ماشین در استانبول و فرودگاه استانبول" را برایتان شرح می دهیم.
3 ماه پیش
1,350 بازدید
چرا در استانبول نباید تاکسی بگیریم؟!
شما اگر برای یک بار هم به استانبول سفر کرده باشید می‌دانید که دراین شهر نباید سمت تاکسی بروید ...اما چرا؟! در این مقاله همراه ما باشید تا دلایل آن را با ذکر جزییات و قیمت ها برایتان توضیح دهیم.
3 ماه پیش
867 بازدید
هر آنچه درباره سوخت خودرو در دبی باید بدانید
این مطلب تمام اطلاعات مورد نیاز شما را در مورد انواع سوخت در دبی به همراه جزئیات پمپ های سوخت در امارات متحده را پوشش می دهد.اگر قصد اجاره خودرو در دبی و یا خرید وسیله شخصی در دبی را دارید با ما در این مطلب همراه باشید.
3 ماه پیش
633 بازدید