شماره مجوز: 1301550312311

آخرین مطالب

اجاره خودرو در ازمیر چقدر برای شما هزینه دارد؟
ازمیر بعد از استانبول و آنتالیا یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگران ترکیه است که با توجه به دوری سواحل تفریحی این منطقه بیشتر گردشگران تمایل به اجاره خودرو در فرودگاه ازمیر دارند. در این مطلب با تعدادی از خودروهای اجاره ای ازمیر و قیمت آنها آشنا خواهید شد.
1 روز پیش
2 بازدید
اجاره خودروی 12 نفره در کیش
خودروهای 7 تا 12 نفره جزو پرطرفدارترین خودروها برای خانواده های پرجمعیت و سفرهای گروهی هستند. به خصوص برای آن دسته از دوستانی که قصد دارند در طول سفر بیشتر در کنار یکدیگر باشند.
14 روز پیش
18 بازدید
هزینه اجاره خودرو در استانبول چقدر است؟
قیمت خودروهای اجاره ای در استانبول با هر سلیقه و نیازی در بازار متفاوت است و بسته به فصل مسافرت قیمت اجاره ها تغییر می کند. با ما در این مقاله همراه باشید تا لیست مناسب ترین و پرطرفدارترین خودروهای اجاره ای در استانبول را به شما معرفی کنیم.
17 روز پیش
61 بازدید
اجاره خودرو در دبی چقدر برای شما هزینه دارد؟
قیمت خودروهای اجاره‌ای دبی در فصول مختلف و بسته به تقاضای موجود در بازار متفاوت است. با توجه به اینکه فصل مسافرت و اجاره خودرو در دبی پاییز و زمستان است. در این مطلب قیمت پرطرفدارترین خودروهای اجاره‌ای در دبی را برای شما لیست کرده‌ایم.
23 روز پیش
292 بازدید
هرآنچه درباره اجاره خودرو در ترکیه باید بدانید
یکی از مهم ترین انتخاب ها و اولویت‌ها در سفر به ترکیه، اجاره خودرو در این کشور است. در مطلب های پیشین  اهمیت و جزییات این انتخاب را به طور کامل بررسی کردیم و در این مطلب نیز شما را با مهم ترین نکات و قوانین اجاره خودرو در ترکیه آشنا می کنیم. با ما همراه شوید..
1 ماه پیش
65 بازدید
نکاتی که برای اجاره خودرو در دبی باید بدانید
برای گذراندن تعطیلات کوتاه در پایان هفته و یا در یک سفر جاده ای طولانی و یا به وقت انجام یک ماموریت کاری در دبی  با انتخاب یک خودروی اجاره ای، می توانید از  مزایای بسیاری بهره مند شوید. آسودگی خیال و آرامش به همراه صرفه جویی در هزینه تنها بخشی از این مزایا است.
1 ماه پیش
279 بازدید
بهترین مقاصد گردشگری برای ایرانیان در تعطیلات کریسمس
تعطیلات کریسمس بهترین زمان ممکن برای گشت و گذار در کشورهای جهان است. با توجه به نزدیکی تعطیلات کریسمس و سال جدید میلادی 2023 در این مطلب به معرفی بهترین شهر‌های اطراف ایران، برای گذراندن یک تعطیلات هیجان انگیز پرداخته‌ایم.
1 ماه پیش
126 بازدید
همه چیز درباره اجاره خودرو در تهران
تهران با توجه به وسعت، ازدحام و تردد بسیار مسافران از سراسر ایران، بیش از شهرهای دیگر متقاضی برای اجاره خودرو دارد که روز به روز بر تعداد آنها افزوده می شود. برای جلوگیری از ضرر و زیان لازم است متقاضیان به قوانین و شرایط اجاره خودرو در تهران آگاه باشند. در این مقاله با رنتیفا همراه باشید تا از مهم ترین نکات اجاره خودرو در تهران مطلع شوید.
1 ماه پیش
153 بازدید
بهترین زمان سفر به دبی چه فصلی است؟
شاید برایتان جالب باشد که دبی به مانند دیگر مکان ها از چهار فصل برخوردار نیست و به خاطر شرایط آب و هوایی خاص خود دو فصل تابستانی و زمستانی دارد. با ما در این مقاله همراه باشید تا با فصل های دبی آشنا شده و بهترین زمان و فصل گردشگری در دبی را بشناسید.
2 ماه پیش
158 بازدید
چرا در استانبول نباید تاکسی بگیریم؟!
شما اگر برای یک بار هم به استانبول سفر کرده باشید می‌دانید که دراین شهر نباید سمت تاکسی بروید ...اما چرا؟! در این مقاله همراه ما باشید تا دلایل آن را با ذکر جزییات و قیمت ها برایتان توضیح دهیم.
2 ماه پیش
181 بازدید