شماره مجوز: 1301550312311

آخرین مطالب

جاهای دیدنی دبی
دبی، یکی از شهرهای مدرن و پیشرفته در دنیاست که در حال حاضر به یکی از مقاصد گردشگری مهم جهان تبدیل شده است. جاهای دیدنی دبی فراوان است. شهری که به خاطر وجود مکان های متنوع از مراکز مسکونی و تجاری لوکس و سواحل زیبا و تفریحات مختلف در دنیا پیشرو و مشهور است. با ما در این مطلب همراه باشید تا شما را با محبوب ترین جاهای دیدنی دبی آشنا کنیم.
1 ماه پیش
592 بازدید
جاهای دیدنی کیش
جاهای دیدنی کیش کجاست؟ جزیره کیش بی شک یکی از مهم ترین و پر بازدیدترین مکان های گردشگری در ایران است. به خاطر شرایط اقلیمی خاص و جاذبه های گردشگری فراوان و امکانات ویژه، هرساله مسافران بسیاری به این جزیره قدم می گذرانند و در جستجوی دیدنی های کیش هستند. با ما در این مطلب همراه شوید تا شما را با مهم ترین ها و بهترین جاذبه های گردشگری کیش آشنا کنیم
1 ماه پیش
581 بازدید
جاهای دیدنی استانبول
جاهای دیدنی استانبول آنقدر متنوع و فراوان است که تنها در یک سفر نمی توانید به تماشای همه آنها بنشینید. استانبول شگفت انگیز جاذبه های گردشگری بسیاری از هنر مدرنیته و سنتی را در دو بخش اروپایی و آسیایی دارد که ما در این مطلب به معرفی معروف ترین دیدنی های استانبول در این دو منطقه پرداخته ایم، با ما همراه باشید.
1 ماه پیش
496 بازدید
چرا باید در فرودگاه استانبول ماشین اجاره کنیم؟
همه افرادی که تجربه سفر به استانبول را دارند، تاکید می‌کنند که بهتر است در استانبول ماشین اجاره کنیم و در فرودگاه خودروی اجاره‌ای خود را تحویل بگیریم. ولی چرا ؟ ما در اینجا چند مزیت کلیدی و مهم استفاده از "خدمات اجاره ماشین در استانبول و فرودگاه استانبول" را برایتان شرح می دهیم.
1 سال پیش
732 بازدید
چرا در استانبول نباید تاکسی بگیریم؟!
شما اگر برای یک بار هم به استانبول سفر کرده باشید می‌دانید که دراین شهر نباید سمت تاکسی بروید ...اما چرا؟! در این مقاله همراه ما باشید تا دلایل آن را با ذکر جزییات و قیمت ها برایتان توضیح دهیم.
10 ماه پیش
618 بازدید
هر آنچه درباره سوخت خودرو در دبی باید بدانید
این مطلب تمام اطلاعات مورد نیاز شما را در مورد انواع سوخت در دبی به همراه جزئیات پمپ های سوخت در امارات متحده را پوشش می دهد.اگر قصد اجاره خودرو در دبی و یا خرید وسیله شخصی در دبی را دارید با ما در این مطلب همراه باشید.
4 ماه پیش
405 بازدید
بررسی کامل هزینه سوخت خودرو در ترکیه
اگر قصد اجاره خودرو و یا خرید وسیله نقلیه شخصی در استانبول را دارید قبل از هر چیزی باید درباره هزینه سوخت خودرو در ترکیه اطلاعات کافی داشته باشید.پس با ما در این مطلب همراه شوید
4 ماه پیش
380 بازدید
هرآنچه درباره اجاره خودرو در ترکیه باید بدانید
یکی از مهم ترین انتخاب ها و اولویت‌ها در سفر به ترکیه، اجاره خودرو در این کشور است. در مطلب های پیشین  اهمیت و جزییات این انتخاب را به طور کامل بررسی کردیم و در این مطلب نیز شما را با مهم ترین نکات و قوانین اجاره خودرو در ترکیه آشنا می کنیم. با ما همراه شوید..
9 ماه پیش
201 بازدید
قوانین و مقررات رانندگی در دبی
با توجه به جریمه های سنگین و مقررات سفت و سخت حاکم بر دبی، شما در هنگام اجاره خودرو در دبی حتما باید با محدودیت ها و قوانین رانندگی در این شهر آشنا باشید. با ما در این مطلب همراه شوید تا شما را با مهم ترین قوانین راهنمایی و رانندگی در دبی آشنا کنیم.
7 ماه پیش
290 بازدید
قوانین راهنمایی و رانندگی در کیش چگونه است؟
رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در کیش جزو ملزومات اجاره خودرو در کیش است. و رانندگان توجه بسیاری به این قوانین دارند به طوری که کمتر پیش می‌آید کسی در کیش جریمه شود. آگاهی با مقررات رانندگی، در صورت اجاره خودرو در کیش، به شما کمک می کند تا سفری آرام و لذت بخش در کنار دوستان و خانواده خود سپری کنید. با ما در این مطلب همراه شوید.
2 سال پیش
298 بازدید