شماره مجوز: 1301550312311 09378060371

آخرین مطالب

اجاره کامارو کروک در کیش

اجاره کامارو کروک در کیش از مدل ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ امکانپذیر است.اجاره کامارو در کیش کروک و کوپه با نرخ مناسب بدون چک و سفته و به صورت کاملا آنلاین در سایت رنتیفا به صورت تحویل در محل انجام میشود.

2 ماه پیش
38 بازدید
هنگام رنت ماشین در کیش به چه نکاتی باید دقت کنیم؟

شاید در نگاه اول اجاره خودرو بسیار راحت تر از خرید خودرو باشد اما تجربه نشان داده است اگر به نکات مهمی که وجود دارد دقت نکنید ممکن است دچار ضرر و زیان شوید.

2 ماه پیش
22 بازدید
اجاره لامبورگيني هوراکان در کیش چند قیمت است؟

لامبورگینی هوراکان یکی از وحشی ترین ماشین هایی است که در کیش میتوانید اجاره کنید. اجاره لامبورگینی در کیش ارزان نیست ولی ارزشش را دارد.

3 ماه پیش
70 بازدید
مجمع رنت کاران کیش

مجمع رنت کاران کیش یا همان اتحادیه اجاره خودرو کیش از سال ۱۳۸۴ در کیش تاسیس شد. این اتحادیه مسائل اجاره ماشین در کیش را مورد نظارت قرار میدهد.

3 ماه پیش
45 بازدید
اجاره ماشین در فرودگاه کیش

برای اینکه شما برای لذت بردن از جاذبه های متنوع و شگفت انگیز کیش و همچنین تجربه رانندگی با خودروهای لوکس و خارجی این جزیره قطعا به اجاره ماشین نیاز پیدا خواهید کرد. احتمالا تجربه رانندگی با فورد موستانگ، پورشه پانامرا و یا سایر خودروهای پرشتاب دنیا براحتی در شهر شما فراهم نباشد پس به شما توصیه می کنیم که این فرصت را از دست ندهید.

4 ماه پیش
67 بازدید
اجاره ماشین کروک در کیش

اجاره ماشین کروک در کیش از رونق بالایی برخوردار است. خودرو های کروک زبان انگلیسی Cabriolet و با نام کانورتیبل Convertible نیز شناخته می شود اما در ایران به کروکی معروف هستند.

4 ماه پیش
166 بازدید
اجاره مزدا 6 در کیش از شرکت های دارای مجوز رنت

در این مطلب قصد داریم ماشین جذابی که میتوانید با کمتر از ۸۰۰ هزار تومان در کیش اجاره کنید را معرفی کنیم. بله مزدا ۶ نام این خودروی وحشی هست. ماشینی که در داخل وجود نداره و فقط درمناطق آزاد میتونید اجاره کنید.

4 ماه پیش
177 بازدید
رونمایی از مرسدس بنز S کلاس گارد مدل 2022

مرسدس S کلاس گارد یک خودروی جدید تجملاتی برای افراد مشهور مانند سیاستمداران و سران کشورهاست.

4 ماه پیش
55 بازدید
بهترین شرکت اجاره خودرو در کیش

تعداد شرکت های اجاره خودرو در کیش بسیار زیاد است، اما انتخاب یک موسسه معتبر کار چندان راحتی نیست.

4 ماه پیش
78 بازدید
تولید شورلت کامارو به خط پایان رسید؟

هرگاه صحبت از خودروهای عضلانی باشد، بدون شک نام شورلت کامارو نیز ناخودآگاه مطرح می‌شود. خودرویی که حالا گفته می شود نسل هفتم آن تولید نخواهد شد.

4 ماه پیش
71 بازدید