شماره مجوز: 1301550312311

آخرین مطالب

هر آنچه درباره سوخت خودرو در دبی باید بدانید
این مطلب تمام اطلاعات مورد نیاز شما را در مورد انواع سوخت در دبی به همراه جزئیات پمپ های سوخت در امارات را پوشش می دهد. پس با ما در این مطلب همراه باشید.
15 ساعت پیش
11 بازدید
معرفی تویوتا کرولا هیبرید2022
تویوتا کرولا هیبرید 2022 خودروی محبوبی است که علاوه بر ایمنی بالا و نرمی از مصرف سوخت بسیار پایینی برخوردار است و به همین دلیل انتخاب اول برای خرید و اجاره می باشد. با ما در این مطلب همراه باشید تا با ویژگی های این سدان اقتصادی و زیبا آشنا شوید.
8 روز پیش
43 بازدید
عوارض جاده ای ( HGS ) در استانبول چقدر است ؟
اطلاعات کافی در مورد قوانین راهنمایی و رانندگی در شهر استانبول و عوارض جاده ای خودروها می تواند به رانندگان و اجاره کنندگان خودرو کمک کند تا هزینه های خود را بهتر مدیریت کنند. با ما همراه باشید تا با لیست قیمت عوارض بزرگراه ها و پل های اصلی استانبول در سال 2023 آشنا شوید.
16 روز پیش
89 بازدید
بررسی کامل هزینه سوخت خودرو در ترکیه
اگر قصد خرید یا اجاره وسیله نقلیه شخصی در استانبول را دارید قبل از هر چیزی باید درباره هزینه سوخت خودرو در ترکیه اطلاعات کافی داشته باشید.پس با ما در این مطلب همراه شوید
22 روز پیش
134 بازدید
هر آنچه درباره عوارض جاده ای ( salık ) در دبی باید بدانید
یکی از ابهامات مسافران در سفر به دبی، سالیک و هزینه های آن در دبی است. با ما در این مطلب همراه باشید تا اطلاعات کاملی را درباره سالیک دبی ( گیت های عوارض، جریمه ها، هزینه ها و..) کسب کنید.
1 ماه پیش
128 بازدید
فستیوال رنگ استانبول/ فرصتی برای شادمانی
فستیوال رنگ ترکیه یکی از فستیوال ها و جشن های مهم رنگ در دنیا به شمار می رود که می تواند فرصتی مناسب برای هیجان وشادمانی باشد و خاطره ای بی نظیر برایتان به یادگار بگذارد. با ما در این مطلب همراه باشید تا با جزئیات و چگونگی برگزاری این جشنواره آشنا شوید.
1 ماه پیش
86 بازدید
پاراسل / چتر بازی بر فراز جزیره
پاراسل کیش یکی از تفریحات پرهیجان و پر طرفدار جزیره رویایی کیش است که ما در این مطلب شما را با آن آشنا خواهیم کرد تا با اطمینان خاطر و خیالی آسوده از این تفریح نشاط آور لذت ببرید.
1 ماه پیش
89 بازدید
معرفی هیوندای اکسنت 2023
محصولات هیوندایی همیشه طرفداران خاص خود را در میان ایرانیان دارد. به خصوص هیوندای اکسنت 2023 که در این مطلب به معرفی آن می پردازیم. با ما همراه باشید.
1 ماه پیش
227 بازدید
معرفی کیا سراتو 2023، محبوب خانواده ها
با ما در این مطلب همراه باشید تا با مشخصات کیا سراتو 2023، خودروی جذاب و پر طرفدار در بین ایرانیان آشنا شوید.
1 ماه پیش
161 بازدید
اجاره خودرو در مسقط چقدر برای شما هزینه دارد؟
کشور عمان به لحاظ روابط تجاری خوبی که با اکثر کشورهای جهان دارد مقصد بسیاری از تاجران ایرانی است و سالانه افراد زیادی برای ارتباط با بازارهای جهانی و گسترش کسب و کار خود به این کشور سفر کرده و مبادرت به اجاره خودرو می کنند. با ما در این مطلب همراه باشید تا با بهترین و ارزان ترین خودروهای اجاره ای مسقط آشنا شوید
2 ماه پیش
166 بازدید